Služby pro profesionální fotografy

Uvítací balíček pro profesionální fotografy

Jste profesionální fotograf? Využijte testovací balíček pro naše nové zákazníky! Za kvalitou našich fotografií si stojíme! Ověřte si ji na testovací zakázce ZDARMA (i včetně dopravy).

Co uvítací balíček obsahuje?
Získáte možnost zhotovení zakázky v hodnotě 500Kč na zvolený formát (formáty možno kombinovat).

Jak balíček získáte?
Kontaktujte nás online formulářem nebo na tel. 605 276 310.

Proč tisknout fotografie u nás?

  • rychlé dodání max 48h (z 98% do druhého dne u Vás)
  • není dvojí kvalita, používáme pouze to NEJ
    (Fujicolor Crystal Archive Paper Supreme - HD)
  • příznivé ceny
  • fakturace 1 x měsíčně
  • chemická cesta zhotovení fotografií
  • pravidelné kalibrace labu/papíru

Pro nárokování balíčku vyžadujeme IČ
(ověření podnikání v oboru).

PŘIHLÁŠENÍ PRO REGISTROVANÉ FOTOGRAFY

Reference

"S firmou Rygel elektro (Fotky jako lusk) mám skvělé zkušenosti od samého začátku. Je vidět, že práci rozumí a jsou ochotní vyjít maximálně vstříc. Stroje si seřizují sami, pravidelně kalibrují barvy i papír. (Nemá smysl hodiny ladit barvy, když vám je následně v tiskárně špatně vytisknou. Za kvalitu předaného produktu ručíte ve finále na konec stejně vy.) Data zasílám online a s měsíční fakturací odpadá i zbytečné papírování. Na všem se navíc můžete domluvit individuálně. Vřele doporučuji."

Lukáš Navara / navarafoto.cz


"Dlouho jsem hledal někoho, komu bych mohl svěřit svoje fotky. Zkoušel jsem desítky labů po celé ČR. Nakonec se to povedlo a našel jsem ten nejlepší fotolab pod sluncem. Nikde jinde se vaší zakázce nebudou věnovat s takovou péčí a takovým nasazením. O nic se nestarám a nic nemusím pokaždé kontrolovat. Zkrátka jen nahraju fotky na FTP a vím, že výsledek bude dokonalý. Pokud hledáte fotolab, na který se můžete spolehnout, tak Fotky jako lusk jsou jasnou volbou. Ušetří vám čas, výsledek je pokaždé dokonalý a pan Rygel je navíc moc fajn člověk se kterým si rádi pokecáte. Za mě skvělá služba, které věřím a rád ji doporučím druhým."

Martin Holík / www.holikfoto.cz


"S firmou Rygel elektro (Fotky jako lusk) mám vynikající zkušenosti. Svou práci dělají opravdu skvěle. Rychlost, kvalita, ochota, radost spolupracovat a mí zákazníci odcházejí vždy s úsměvem na rtech. Vřele doporučuji všem, kteří se chystají jakkoliv zvěčnit své fotografie." Jsou topka na trhu. Rozhodně neváhejte ani minutu."

www.kafoto.cz


"Firmu Fotky jako lusk  s radostí doporučujeme. Vždy skvělá domluva, rychlé zpracování fotografií, kvalita fotek překrásná - holt fotky jako lusk. Fotky k tisku zasíláme online a druhý den jsou nám doručeny. Fakturace probíhá jednou za měsíc, takže žádné zbytečné papírování. Vřele doporučujeme všem."

www.renaticefoto.cz 


"Dlouho jsem hledala skvělý tisk, až na doporučení jiné profesionální fotografky jsem zkusila tisk od pana Rygela a naprostá spokojenost. Vždy perfektní a rychlá práce…a navíc skvělý osobní přístup. Mohu jedině doporučit!"

Michaela Balážová / https://www.facebook.com/michaelabalazovaPhotography/ 


"Děkuji Fotkám jako lusk za velmi vstřícný a profesionální přístup. Tiskla jsem u Vás výstavu fotek z Afriky a lepší kvalitu za investované peníze si neumím představit! Šlo o moji první výstavu, proto jsem si sama nebyla jsem jistá, jaký papír, podklad nebo formát použít. Pan Rygel a pan tiskař mi ochotně poradili, několikrát se mnou možnosti diskutovali a nenechali mě pochybovat, že výsledek bude nejlepší, jaký může být. A je to tak. Výstava i díky Vám stále sklízí úspěch. Určitě se k tisku u Vás vrátím. Moc díky!"

Klára Kalinová Photo / https://www.facebook.com/klarakalinova.photo

Nabízené služby

EXKLUZIVNĚ U NÁSTISK FOTOGRAFIÍFOTOPLÁTNAKAPA DESKYPRO PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFYDALŠÍ SLUŽBY